Jesteś tutaj

Okulistyka-zespół chirurgii jednego dnia

Telefon: 
77 3334111
Oddział Okulistyczny
chirurgi jednego dnia

Od 2011roku w Krapkowickim Centrum Zdrowia ruszył Oddział Okulistyczny- chirurgii jednego dnia. Jego specjalizacją   są operacje zaćmy- metoda fakoemulsyfikacji z wszczepem soczewki,operacje zaćmy powikłanej z wszczepem soczewki.

Zaćma to postępująca choroba oczu, objawiająca się mętniejącą soczewką wewnątrzgałkową i pogłębiającą się utratą ostrości widzenia, niekiedy aż do całkowitej utraty wzroku. Może być wynikiem różnych schorzeń, ale najczęściej pojawia  się w miarę starzenia się człowieka.

Oddział prowadzony jest przez dr n. med. Michała Kamińskiego.

W krapkowickim Centrum Zdrowia pacjenci  mają możliwość odpłatnie i nieodpłatnie ( umowa z NFZ ) poddać się zabiegom okulistycznym w trybie hospitalizacji jednego dnia. Sam zabieg usunięcia zaćmy wykonywany jest w warunkach ambulatorjnych i trwa zaledwie kilkanaście minut. Na krapkowickim oddziale pacjent w sumie spedzi nie więcej niż 4 godziny. Nie będzie potrzebna kilkudniowa obserwacja szpitalna, jak to kiedyś bywało.Po zabiegu pacjent od razu wraca do domu.

Oddział Okulistyczny- chirurgii jednego dnia

Atutem krapkowickiej okulistyki jest najnowszy sprzęt okulistyczny z najwyższej światowej półki i zespół operujących o znakomitych kwalifikacjach. takich usług okulistycznych, wykonywanych na tak nowoczesnym sprzęcie jeszcze na Opolszczyźnie nie było.

Za naszym pośrednictwem można również wykonać badanie OCT- tomografię oka. Badanie to pozwala dostrzec wszelkie zmiany, plamki i zwyrodnienia w oku.

Rejestracja tel  773334111

 

 

Galeria: