Jesteś tutaj

Aktualności

Srebrny Laur Umiejętności i Kompetencji 2013

Krapkowickie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Laur umiejętności i kompetencji, Załoga - wspólny sukces, to Wasza zasługa, gratuluję i dziękuję wszystkim pracownikom, tylko tak dalej.
Kapituła uznała,  KCZ Sp. z o.o. za prężnie rozwijającą się placówkę z nowymi oddziałami i poradniami, która  w przeciągu kilku lat stała się wiodącym powiatowym szpitalem w województwie opolskim.
Złotym Laureatem w kategorii „Pro Publico Bono” został wieloletni Ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Krapkowickim Centrum Zdrowia – dr Czesław Milejski nominowany przez Zarząd Powiatu Krapkowickiego.

O profesjonalizmie ordynatora świadczy fakt mówiący o tym, że coraz więcej przyszłych matek z województwa opolskiego wybiera Oddział Ginekologiczno-Położniczy w Krapkowickim Centrum Zdrowia. Dr Czesław Milejski cieszy się ogromnym poważaniem i uznaniem wśród personelu oraz pacjentek. Sympatię zyskał sobie przede wszystkim za stworzenie na oddziale komfortowej, przyjaznej atmosfery. Nie bez znaczenia jest również profesjonalizm i kompetencje dr Milejskiego.Nagroda została przyznana  Kapitułę Laurów przyznawana przez Katowicką Izbę Gospodarczą przy udziale Opolskiej Izby Gospodarczej.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, doktorowi i całemu zespołowi.